BuildPoint

Kategorie

Filtrovat podle ceny:

Filtr

Potisk a výšivky

Nabízíme možnost potisku a výšivky na vybrané oblečení. Potisku se meze nekladou, proto rádi zpracujeme téměř každé vaše přání. Přejete si mít na oděvu logo firmy, obrázek nebo nápis? Neváhejte se na nás obrátit, vybereme spolu s vámi nejvhodnější metodu zpracování a pomůžeme i s grafickým návrhem. Zhotovujeme také další marketingové předměty, dárkové tašky, šňůrky na krk, dárkové krabičky apod.

Trička s vlastním potiskem

Potisk triček patří mezi naše vůbec nejpopulárnější produkty. Pomocí trička s vlastním potiskem můžete do světa vyslat jakoukoli zprávu nebo vyjádřit to, jak vám záleží na obdarovaném.

Vytvořit si můžete:

Dámská trička s potiskem
Pánská trička s potiskem
Dětská trička s potiskem

Můžete si vybrat z našich vlastních motivů nebo nahrát svůj. Jako skvělý dárek může fungovat i vaše fotka na tričko. Tisk na trička provádíme pomocí kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou trvanlivost potisku.

Vlastní trička s potisky jsou skvělé řešení pro třídní srazy, teambuildingy nebo závody, díky kterým bude vaše skupina jednoduše nepřehlédnutelná. Vyrobte si vlastní tričko ještě dnes.

Dodáváme a potiskujeme trička, mikiny, polokošile a veškerý reklamní i užitkový textil. Od rodinných motivů, přes maloserie mnoha eshopů až po velké reklamní akce.
V nabídce najdete potisk trička, mikiny, polokošile, bundy deštníky, šerpy, reflexní vesty. Můžeme je potisknout, vyšít či kombinovat s nášivkami.
Potisk triček i potisk ostatního textilu provádíme na profesionálních strojích. Nejčastěji nás vyhledávají agentury a firmy pro potisk triček, firemních a pracovních oděvů, potisk košil a polokošil, mikin, bund. Máme širokou nabídku textilu za bezkonkurenční ceny, ale tiskneme i dodané materiály.
Tiskárna se nachází v Praze, není tedy problém se přijít podívat na zkušební výtisk a případně upravit potisk dle potřeb zákazníka.
Nižší počty triček doporučujeme potisknout digitálním tiskem bez limitu barev (CMYK), větší série pak sítotiskem, kdy disponujeme moderními vysokokapacitními stroji, které umožňují až 12 barev tisku.
Co byste měli vědět před potiskem triček:
Čím větší počet textilu se tiskne, tím je cena za kus nižší.
Potisk bílého materiálu je levnější a cenu potisku ovlivňuje i velikost obrázku.
Máme vlastní rozsáhlý sklad, tedy můžeme nabídnout zvýhodněné ceny.
Tím, že máme hodně zboží na skladě, nevznikají prostoje s čekáním na dodání textilu.
Potisk vydrží i opakovaná praní.
Tiskneme buď sítotiskem nebo digitálně. Vždy poradíme s vhodnou technologií.

velmi vysoká přesnost tisku
tisková kapacita 4000 ks triček denně
kvalita
cena
trvanlivost

Realizujeme zakázky pro firmy i jednotlivce. Ukázky naší práce si můžete prohlédnout níže.
Kontaktujte nás e-mailem na [email protected]

tričko na vodu_small
tricka zenich
s logem
1_32532329_10212569521620087_7179450770599706624_n_small
IMG_2082
IMG_2044