Zakázkové šití pracovních oděvů

Pracovní oděvy zajišťují maximální ochranu a pohodlí při práci, ale zároveň můžou být i originální a slušivé. Nabízíme zakázkovou výrobu pracovních oděvů pro širokou škálu odvětví a oborů (stavebnictví, potravinářství, lékařství, školství a mnohé další). Ve zpracování požadavků vám rádi vyjdeme vstříc!
Na základě dodaného vzorku nebo vašeho vlastního návrhu zhotovíme požadovaný oděv různých střihů a velikostí, v rozmanitých barevných kombinacích a s vybranými doplňky, jako jsou například reflexní pruhy, poutka na nářadí nebo kapsičky na mobil.

Složení materiálu může být 100 % bavlna anebo směsný (skládající se z 65 % polyesteru a 35 % bavlny, popřípadě jiný poměr těchto materiálů). Gramáž látky se pohybuje v rozmezí od 135 g/m2 do 270 g/m2. Standardně je gramáž 250 g/m2.

Oděvy jsou zhotoveny technologiemi zaručujícími plnění zátěžových parametrů v jednotlivých profesích. Každý oděv je opatřen štítkem o způsobu údržby. Budete-li oděv udržovat podle těchto instrukcí, bude vám dlouho a spolehlivě sloužit.

Potisk pracovních oděvů

Logo je velice důležitou součástí firemní politiky, proto by nemělo chybět ani na vašem pracovním oblečení. Pracovní oděv opatříme firemním logem nebo jiným potiskem dle vašeho přání. Máte možnost zvolit si výšivku nebo potisk.

Všechny pracovní oděvy je možné upravovat dle vašeho přání – vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Přehled úprav oděvů:

  • zesílení a vyztužení ramen, loktů, kolen, stehen, sedlových částí kalhot apod.
  • změna tvaru a umístění kapes i jejich počtu
  • barevné odlišení sedla i jeho zesílení
  • našití reflexních pásů v různých šířkách
  • reflexní ukončení dolních okrajů rukávů a nohavic

S výběrem pracovního oděvu vám rádi pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou! +420 602 307 857 nebo [email protected]